Logo

Ready made a.s.

Akciová společnost je vhodným typem společnosti pro větší projekty. Nejrychlejším způsobem, jak získat vlastní a.s. bez starostí s jejím zakládáním, je koupě ready made a.s. Odborníci z OK-advokátní kanceláře pro vás mají připravenou ready made a.s., se kterou můžete začít ihned realizovat svůj projekt.

Jaká je cena ready made a.s.

Cena akciové společnosti z roku 2010 je 59 000 Kč bez DPH. Stanovená cena je konečná a nebudou k ní připočítávány žádné další poplatky za její převod a podobně. U nás máte jistotu konečné ceny hned na začátku.

3 důvody proč ready made od nás

  • Společnost je založená zkušenými advokáty
  • Je připravená k okamžitému prodeji
  • Společnost doposud nevyvíjela žádnou aktivitu

Máte zájem o ready made společnost?

Kontaktujte mgr. Bučinu na telefonním čísle 776 644 181 nebo mailem na info@ok-advokatni-kancelar.cz

Výhody spolupráce s námi

Jsme renomovaná advokátní kancelář, která se neživí zakládáním a přeprodejem společností. Tuto činnost poskytujeme pouze jako doplňkovou a záleží nám na kvalitě, ne kvantitě této služby. S námi máte jistotu, že založená společnost je založena podle platných právních předpisů.

Co přesně je ready made společnost

Ready made společnost je jakákoliv společnost, libovolné právní formy, která byla založena již dříve a nyní si ji můžete koupit již jako hotovou pro svou vlastní potřebu. Tato společnost nemá žádné závazky ani obchodní historii, má splacený základní kapitál a je připravena ihned fungovat.Chcete si sjednat schůzku či nezávazně poptat naše služby? Neváhejte a kontaktujte nás

Ponechte prazdne..: 9 + 10 =

Odesláno