Logo

Správní právo

Správní právo je poměrně novým právním odvětvím a lidé se ještě nenaučili dostatečně chápat jeho důležitost. Správní právo řeší přestupky, které nenaplňují skutkovou podstatu trestného činnu a pachatelům nehrozí tak přísné tresty. I přesto je jakýkoliv záznam v rejstříku trestů skutečností, která může mít závažnější následky v budoucím životě.

Proč je dobré využít služeb advokáta ve správním řízení

I když se může jednat o drobnosti, ve správních úřadech obvykle pracují úředníci a ne právníci. Může se stát, že nedokáží vaši situaci relevantně zhodnoti v souladu se zákonem a vy můžete být bezdůvodně trestáni. Proto je dobré využít služeb advokáta, který dokáže vést správní řízení v hranicích zákona a vždy tak, aby pro klienta vyznělo co nejlépe.Chcete si sjednat schůzku či nezávazně poptat naše služby? Neváhejte a kontaktujte nás

Ponechte prazdne..: 9 + 10 =

Odesláno


Co vše spadá pod řízení správních úřadů

  • Správní právo se zabývá případy, které nejsou klasifikovány jako trestné činny
  • Může se jednat například o přestupky v souvislosti s řízením motorových vozidel
  • Vtipy a nerozvážné jednání, které může být označeno za výtržnictví
  • Ale například také souvislosti se stavebním řízením a podobně

Proč se spolehnout na Advokátní kancelářBureš - Bacílek & partneři

Advokáti naší kanceláře se specializují na nejrůznější oblasti práva a můžeme vám nabídnout i služby specialisty na správní právo. S řešením správních sporů máme bohaté zkušenosti a nabídnout můžeme i zkušenosti se sepisováním obecních vyhlášek a podobně. Díky tomu se dobře orientujeme v dané problematice a dokážeme pro vás najít to nejlepší řešení a správní řízení dovést ke konci výhodnému pro klienta.

Nabídnout vám můžeme zastupování ve správním i přestupkovém řízení, sepisování vyhlášek nebo jen základní poradenskou činnost. Rozsah našich služeb závisí na vašich potřebách a přáních.