Logo

Rodinné právo

Rodinné právo je považováno za nejcitlivější právní odvětví. V rámci rodinného práva jsou řešeny rozvody, vypořádání společného jmění manželů, vyživovací povinnost vzájemná i vůči dětem a mnoho dalšího. Pokud se protistrany dokážou dohodnout, není potřba asistence právníka a vše může proběhnout velice rychle. Častěji ale protistrany společnou řeč nenajdou a pak je právník, případně advokáti obou stran, jakýmsi nezainteresovaným moderátorem.

Co vám v nabízíme v této oblasti

  • Zastupujeme klienty při jenání s protistranou i u soudů
  • Sepisujeme žaloby, návrhy na vyrovnání i další dokumenty
  • Kontrolujeme a upravujeme návrhy protistrany
  • Vytváříme návrhy na úpravu výživného
  • Mimo rozvodová řízení nabízíme například upravení společného jmění manželů


Chcete si sjednat schůzku či nezávazně poptat naše služby? Neváhejte a kontaktujte nás

Ponechte prazdne..: 9 + 10 =

Odesláno


Proč si vybrat naši kancelář

Poskytujeme svým klientům právní poradenství pro rozvodová řízení sporná i nesporná. Z obou typů rozvodových řízení máme bohaté zkušenosti, stejně jako z řešení dalších případů rodinného práva. Velkou výhodou naší kanceláře je také působení v hlavním městě a na Kladně zároveň. Díky dvěma pobočkám a několika zkušeným advokátům nabízíme svým klientům prvotřídní služby.

Co byste neměli podcenit

Rodinné právo se dotýká nejen ukončování manželství a rozpadů rodiny, ale také jejího vzniku. I když veřejnost stále hovoří o předmanželksé smlouvě nebo o úpravě společného jmění manželů jako o nedůvěře k partnerovi, z ekonomického hlediska se jedná o rozumný krok. Správně sepsaná předmanželská smlouva vás může uchránit před ztrátou majetku nabytého za svobodna, stejně jako upravení společného jmění manželů například od dluhů a podobně.